Moje služby

Autor: František Houžvic <frenk7@seznam.cz>, Téma: Informace, Zdroj: http://hodinarstvihouzvic.cz, Vydáno dne: 13. 03. 2021

Opravy náramkových hodinek a hodin 

Základem mých služeb jsou opravy mechanických náramkových hodinek, hodin a quartzových strojků. Velmi často opravuji hodinky a hodiny, ke kterým mají zákazníci nějaký vztah.  Sběratelé různých značek, např. československých hodinek nebo hodin PRIM či jiných zahraničních značek ať už z východního či západního sektoru dob dávných nebo ze současnosti. Jsou ale i zákazníci, kteří si chtějí ponechat stroje, které mají z pozůstalosti a záleží jim na jejich funkčnosti anebo je k nim váže nějaká vzpomínka.

 

 

 

Jsem schopen opravit hodinky nebo hodiny téměř všech renomovaných značek a to jak z dob dávných časů, tak z doby současné. Provádím i opravy kukaček, budíků, starožitných hodin, pendlovek, nástěnných, podlahových, sloupových, stolních či krbových hodin. Rovněž opravuji hodinky typu chronograf, automaty, stopky, různé mechanické strojky, klasické nástěnné hodiny i starší výroby. Svým zákazníkům nabízím péči nejen o náramkové hodinky či hodiny, ale i údržbu a opravu nepřenosných hodin.

 

 

 

Při opravách používám nářadí, čisticí prostředky či maziva jen renomovaných hodinářských firem (např. Bergeon, Elma, apod.). U novějších značek, u kterých již není možná oprava, jsem schopen zajistit výměnu za původní originální strojek např. značek Seiko, Miyota, Ronda apod. Při výměnách baterií v náramkových hodinkách a hodin používám jen značkové kvalitní baterie. Test vodotěsnosti náramkových hodinek provádím na profesionálním zařízení ELMA. Při opravách čistím pouzdra ultrazvukem.

 

Expresní servis („na počkání“)

Ostatní servis dle domluvy

 

 

 

 

 

 

 

Kliknutím na fotografii dojde k jejímu zvětšení.